O nas

Główny asortyment naszych salonów stanowią torebki oraz galanteria skórzana marki Wojewodzic.

Wszystkie torby wykonane są z najwyższej jakości skór włoskich, oferowane w wielu wariantach kolorystycznych czterech charakterystycznych linii: Day Classics, Work Smart, Friday Lounge oraz Night&Shine. Dodatkową linią, stworzoną na potrzeby najbardziej wymagających klientów, jest linia Gold. Work Smart - to eleganckie i funkcjonalne torebki przeznaczone dla aktywnych, pracujących kobiet. Day Classic - to klasyczne i wygodne modele na co dzień, linię Friday charakteryzuje ekstrawagancja i odrobina szaleństwa, a kolekcję wieczorową Night&Shine zmysłowość i kobiecość, a kolekcja GOLD to prawdziwa gratka dla koneserów jakości, ceniących piękno skóry i oryginalne wzornictwo.

Każdego roku wprowadzane są dwie kolekcje torebek zgodnie z obowiązującymi trendami mody: wiosna/lato i jesień/zima.

W naszej ofercie znajduje się także linia produktów z kryształami Swarovskiego stanowiących świetny dodatek do każdej torebki jak również doskonały pomysł na prezent.

Dodatkowy asortyment naszego salonu stanowią eleganckie parasolki, walizki, paski, rękawiczki, portfele oraz preparaty do pielęgnacji skór.

Najwyższa jakość skóry, przemyślane praktyczne rozwiązania, subtelne dodatki oraz stylowa elegancja pełna wyrafinowania i smaku to cechy wyróżniające nasze produkty.

Zapraszamy na zakupy w miłej atmosferze.